Władze

PREZES

Krzysztof Krystowski jest od wielu lat menadżerem w branży lotniczej i obronnej. Specjalizuje się również w zagadnieniach innowacyjności i konkurencyjności gospodarczej. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zarówno podmiotami sektora państwowego, jak i prywatnego, nabyte m.in. w międzynarodowych koncernach. Pełnił także ważne funkcje w administracji publicznej i organizacjach zrzeszających przedsiębiorców.

WICEPREZES

Jarosław Bulanda, ekspert z zakresu organizacji powiązań klastrowych, doradztwa ekonomicznego zarządczego. Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, studiów podyplomowych realizowanych na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu i Politechnice Wrocławskiej. W latach 2012 – 2015 Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający Śląskiego Klastra lotniczego, od 2000 Prezes Zarządu Facility Management Experts Sp. Z o.o. Działalność wykładowa w ramach współpracy z IFMA Polska w zakresie: zarządzania nieruchomościami, audytów energetycznych, zarządzania kontraktami i inne.

WICEPREZES

Łukasz Górecki - Manager Klastra Silesia Automotive & Advanced Manufacturing
Łukasz Górecki - magister ekonomii, od ponad 15 lat związany z Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną, od 2017 - Menedżer Klastra Silesia Automotive & Advanced Manufacturing. Doświadczenie zawodowe zdobywał w obsłudze inwestycji zagranicznych, zarządzaniu projektami infrastrukturalnymi związanymi z rozwojem specjalnych stref ekonomicznych oraz krajowymi i międzynarodowymi projektami w branży motoryzacyjnej i zaawansowanych technologii. Członek zarządu European Automotive Cluster Network (EACN) oraz członek Rady Łukasiewicz - Krakowskiego Instytutu Technologicznego i Śląskiego Centrum Kompetencji Przemysłu 4.0.

WICEPREZES

Anna Moskwa – ekspert z zakresu zarządzania projektami, funduszy unijnych, finansów i zarządzania. Dyplomowany Coach, trener rozwoju osobistego, menadżerem z wieloletnim doświadczeniem w zarzadzaniu. Od ponad 15 lat, skutecznie przygotowuje i pozyskuje dofinansowanie oraz zarządza wieloma projektami współfinasowanymi ze środków zewnętrznych na poziomie krajowym i międzynarodowym. Ekspert Ministerstwa Rozwoju w obszarze EFS. Członek Prezydium Podlaskiej Regionalnej Rady Przemysłu Przyszłości, Przewodniczący Komisji Funduszy Unijnych w Podlaskim Związku Pracodawców Lewiatan.

WICEPREZES

Piotr Wojciechowski, Dyrektor Zarządzający Bydgoskiego Klastra Przemysłowego. Na co dzień związany z branżą narzędziowo-przetwórczą. Odpowiedzialny za wdrażanie projektów z obszaru promocji, współpracy międzynarodowej, edukacji oraz badawczo-rozwojowych, w tym Przemysłu 4.0 oraz Gospodarki Obiegu Zamkniętego.

WICEPREZES

Sebastian Rynkiewicz, Koordynator Klastra Obróbki Metali, który od 2015 roku posiada status Krajowego Klastra Kluczowego. Doktorant Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, stypendysta Uniwersytetu w Zurichu. Od 2016 roku z zespołem KOM rozwija koncepcję Inteligentnej Super Fabryki 4.0 w systemie rozproszonym.

Wykonanie: Strony internetowe TupTupTup.pl