20
grudnia
2018

Zaproszenie na spotkanie klastrowe | 17 stycznia 2019 r. Warszawa

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu, które odbędzie się w dniu 17 stycznia 2019 r. w godzinach 11:00-15:00 w siedzibie Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii w Warszawie (Pl. Trzech Krzyży 3/5).

Głównym tematem spotkania będzie omówienie potrzeb rozwojowych klastrów i perspektyw rozwoju klastrów w Polsce.


Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 15 stycznia 2019 r. do godz. 12:00 na adres mailowy: poczta@klastrypolskie.pl podając następujące dane:

IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA
NAZWA KLASTRA
ADRES E-MAIL

Organizatorami spotkania są Departament Innowacji Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii oraz Związek Pracodawców Klastry Polskie.

Osoby, które zgłosiły już swój udział w spotkaniu na adres poczta@klastrypolskie.pl i w odpowiedzi otrzymały potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia zostały wpisane na listę uczestników.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

UWAGA! Uprzejmie informujemy, że z uwagi na bardzo duże zainteresowanie udziałem w spotkaniu nie ma już możliwości zgłoszania udziału na spotkanie klastrowe. Jednakże, podsumowanie spotkania zostanie rozesłane uczestnikom, jak również osobom, które zgłosiły chęć udziału w spotkaniu.

Zobacz także:

Tagi:

Wykonanie: Strony internetowe TupTupTup.pl