25
stycznia
2022

Warsztaty dot. blockchain | Organizator: Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości | Data: 15 listopada 2022, 10:30

Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości ma przyjemność zaprosić Państwa na kolejne warsztaty dedykowane koordynatorom i przedsiębiorstwom klastrowym. Tym razem we współpracy z CYFERIUM.PL oraz FINA CYBERIS zajmiemy się przybliżeniem technologii blockchain i możliwością jej praktycznego wykorzystania do transformacji istniejących procesów i tworzenia nowych modeli biznesowych.

Blockchain to technologia, która dała początek Bitcoinowi i umożliwiła gwałtowny rozwój finansów cyfrowych . Podczas gdy kryptowaluty zdominowały narracje o blockchain, technologia ta oferuje olbrzymi potencjał dla przedsiębiorstw i gospodarki realnej dzięki możliwości kontroli, monetyzacji i kreacji cyfrowej.

Wydarzenie odbędzie się w Golden Floor EuroCentrum przy Al. Jerozolimskich 134 w Warszawie. Warsztaty mają charakter nieodpłatny i są realizowane zgodnie z misją statutową FPPP. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie formularza rejestracyjnego.

Prelegenci
Joanna Kalmer founder Fina Cyberis oraz Cyferium, ekspert w dziedzinie finansów cyfrowych z wieloletnim doświadczeniem na międzynarodowym rynku inwestycyjnym oraz doradca w zakresie ryzyka i technologii internetu.  
Julia Staszczak członek zarządu Cyferium, specjalizuje się w obszarach przenikania technologii i społeczeństw a w szczególności interesują ja wyzwania inkluzywności technologicznej.  

Więcej informacji/strona źródłowa: https://przemyslprzyszlosci.gov.pl/wydarzenia/warsztaty-dot-blockchain/

Zobacz także:

Tagi:

Wykonanie: Strony internetowe TupTupTup.pl