31
stycznia
2017

VIII Konferencja Interim Management - 7 grudnia 2017 r.

VIII Konferencja Interim Management - 7 grudnia 2017 r.

Co zyskamy (a może stracimy?) dzięki RODO? Jaka powinna być współczesna rada nadzorcza? Digital or die czyli co czeka firmy w Polsce 2020? Dokąd wiodą makrotrendy: czy czekają nas szachy globalizacji, poker dezintegracji czy bilard kiepskich graczy? To tylko niektóre z tematów, jakie pojawią się w prelekcjach i debatach podczas VIII Konferencji Interim Management.

Konferencja odbędzie się 7. grudnia br w Warsaw Spire. Jej organizatorem jest Stowarzyszenie Interim Managers. Wydarzenie adresowane jest do najwyższej kadry managerskiej; Prezesów, Dyrektorów, Członków Zarządów i Rad Nadzorczych, Właścicieli Firm.

 Swój udział wśród prelegentów potwierdzili już m.in. Prof. Krzysztof Obłój, Kierownik Katedry Strategii w Akademii Leona Koźmińskiego, Magdalena Dziewguć, Head of Google for Work, Tomasz Budziak, Wiceprezes Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych, Magdalena Chudzikiewcz, Członek Zarządu Polska Press,  Krzysztof Krystowski, wiceprezes Leonardo Helicopters, Monika Nachyła, Parter w Abris Capital Partners i wielu innych znakomitych mówców.

Celem konferencji jest prezentacja nowoczesnych narzędzi i rozwiązań zarządczych, po które coraz chętniej sięgają przedsiębiorstwa w dobie gospodarki 4.0. Program konferencji przygotowany został w oparciu o badanie rynku, które przeprowadzone zostało wśród najwyższej kadry zarządczej. Dlatego nie zabraknie w nim aktualnych tematów z obszaru ochrony danych osobowych, dyskusji nt. roli rad nadzorczych we współczesnej organizacji, oczekiwanej ustawy o zarządzie sukcesyjnym czy nowych możliwości sanacji firmy wg znowelizowanej ustawy o restrukturyzacji. Będą inspirujące studia przypadków ze zrealizowanych projektów, m.in. na rynku start-upów.

Szczegółowe informacje nt. konferencji  i rejestracja na stronie: http://stowarzyszenieim.org/vii-konferencja-sim-2016/.

Parterem wydarzenia jest Związek Pracodawców Klastry Polskie.

Zapraszamy do kontaktu: Urszula Dziewit-Gontowska, PR manager SIM,  tel: 694495885

 

Zobacz także:

Tagi:

Wykonanie: Strony internetowe TupTupTup.pl