17
maja
2023

Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP 2023

Związek Pracodawców Klastry Polskie jest instytucją, która została zaproszona do zgłaszania kandydatur do XXI edycji konkursu o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta RP.

Zachęcamy koordynatorów Klastrów do wytypowania i zgłoszenia ZPKP potencjalnych kandydatów z Państwa klastrów. Poniżej szczegóły:

Zgodnie z regulaminem, ZPKP może zgłosić po jednym kandydacie w każdej z siedmiu kategorii konkursu (Lider MŚP, Narodowy Sukces, Międzynarodowy Sukces, Odpowiedzialny Biznes, Firma Rodzinna, Badania+Rozwój, STARTUP_PL).  Zachęcamy Państwa do zgłaszania firm, będących członkami Państwa Klastrów, które następnie ZPKP zgłosić może w Konkursie.

Prosimy o przesyłanie formularzy zgłoszeniowych wraz z krótkim opisem działalności (który przygotowuje kandydat) do dnia 12 czerwca 2023 r.


Pliki do pobrania oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie https://www.prezydent.pl/aktualnosci/inicjatywy/nagroda-gospodarcza/aktualnosci/nabor-do-xxi-edycji-nagrody-gospodarczej-prezydenta-rp,68030 .


Przyjmowanie zgłoszeń potrwa do 12 czerwca 2023. Proszę o wysyłanie zgłoszeń na adres: anna.sokolowska@klastrypolskie.pl


W przypadku pytań zachęcam do kontaktu

Zobacz także:

Tagi:

Wykonanie: Strony internetowe TupTupTup.pl