26
stycznia
2022

Już po raz 8 Kongres Klastrów Polskich! Zapraszamy do rejestracji

Już po raz 8 zapraszamy na Kongres Klastrów Polskich, który przybliża tematykę rozwoju regionalnego wspieranego przez klastry.

Związek Pracodawców Klastry Polskie reprezentuje ponad 40 klastrów i inicjatyw klastrowych, które zrzeszają ponad 3000 firm reprezentujących branże innowacyjne z terenu całej Polski. Kongres Klastrów Polskich to doskonała okazja do dyskusji na temat wspólnych wysiłków i przedsięwzięć w celu wdrażania nowych strategii i innowacji.

Tematem przewodnim tegorocznego Kongresu są zagadnienia związane z Europejskim Zielonym Ładem i roli, jaką pełnią klastry we wspieraniu zielonej transformacji.

Ponadto eksperci będą rozmawiali również o międzynarodowej współpracy i finansowaniu klastrów, finansowaniu innowacji, badań i rozwoju, funduszach EU, digitalizacji i przemyśle 4.0.

W programie przewidziano także warsztat #ClustersmeetRegions dający możliwość dyskusji na temat krajowego i regionalnego rozwoju gospodarczego oraz nawiązania kontaktów z innymi regionami UE stojącymi w obliczu wyzwań związanych z zieloną transformacją.

Wydarzenie odbędzie się 7-8 listopada 2022 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Cała agenda i informacje o wydarzeniach towarzyszących oraz rejestracja TUTAJ

Zobacz także:

Tagi:

Wykonanie: Strony internetowe TupTupTup.pl