08
stycznia
2023

INTERIZON | „Dotacje na inwestycje, czyli – jak pokryć koszty budowy hali i/lub zakupu maszyn w 2023 roku"

Serdecznie zapraszamy na webinar „Dotacje na inwestycje, czyli – jak pokryć koszty budowy hali i/lub zakupu maszyn w 2023 roku", który odbędzie się w dniu 10.01.2023 o godzinie 11:00.

W jaki sposób można uzyskać środki na budowę hali? Jak sfinansować zakup sprzętu, maszyn, oprogramowania? Co kryje się pod pojęciem innowacji? Na te i wiele innych pytań odpowiemy na konkretnych przykładach. Opowiemy o ciekawych projektach firmy Grantera, podpowiemy, jak otrzymać dofinansowanie i odpowiemy na pytania uczestników. Dodatkowo doradzimy, jak zmniejszyć koszty produkcji, np. ograniczając zużycie energii.

Spotkanie skierowane jest do firm z sektora małych, średnich przedsiębiorstw oraz mid-caps. Webinar poprowadzi Pan Karol Bober, Prezes Zarządu firmy doradczej Grantera, który od 20 lat wspiera przedsięwzięcia o charakterze innowacyjnym i badawczo-rozwojowym. Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie jest Organizowane przez firmę Grantera oraz Klaster Interizon. Link z dostępem do webinaru zostanie do Państwa wysłany w dniu wydarzenia. Organizator zastrzega sobie prawo do kontaktu mailowego i telefonicznego z zapisanymi uczestnikami wydarzenia.

Link do rejestracji:

https://grantera.clickmeeting.com/dotacje-na-inwestycje-2023-rok

 

Zobacz także:

Tagi:

Wykonanie: Strony internetowe TupTupTup.pl