18
kwietnia
2024

Inauguracja Pomorskiego Hubu Innowacji Cyfrowych

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna wraz z Partnerami Konsorcjum mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Konferencji Inaugurującej działalność Pomorskiego Hubu Innowacji Cyfrowych / Pomeranian Digital Innovation Hub.

REJESTRACJA
9 maja 2024 r.

Gdański Park Naukowo-Technologiczny, ul. Trzy Lipy 3, Gdańsk

Czy wiecie, czym są Europejskie Huby Innowacji Cyfrowych? Czy wiecie, jak sprostać cyfrowym wyzwaniom i zyskać przewagę konkurencyjną? Czy wiecie, że przejście przez drogę cyfrowej transformacji jest możliwe całkowicie bezpłatnie właśnie dzięki wsparciu Pomeranian DIH?
Już 9 maja będziecie mieli okazję do zapoznania się z Pomorskim Hubem Innowacji Cyfrowych, jego założeniami i ofertą. Dowiecie się jak uzyskać dostęp do specjalistycznych usług opartych na najnowszej wiedzy, doświadczeniu i technologii. Dowiecie się również o możliwościach przetestowania i wdrożenia innowacji cyfrowych w Waszych firmach. Podczas wydarzenia Partnerzy projektu podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także zaprezentują usługi i rozwiązania dostępne w ramach Pomeranian DIH.
Tematem przewodnim Konferencji będzie cyfrowa transformacja dla MŚP.

 

Cyfrowa transformacja stała się faktem. Analityka danych, digitalizacja procesów wewnętrznych, automatyzacja oraz technologie mobilne to obszary, które stają się niezbędne, aby firmy funkcjonowały efektywniej. Pomyślna transformacja cyfrowa to sposób na budowanie przewagi konkurencyjnej, dzięki której firmy mogą działać bardziej elastycznie, rozszerzać działalność na inne rynki czy segmenty oraz podejmować lepsze decyzje na podstawie dostępnych danych.

Dlaczego to wydarzenie jest właśnie dla MŚP?

Pomeranian EDIH kieruje swoją ofertę do firm z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oferując 100% finansowania, co oznacza, że usługi będą świadczone bezpłatnie, a to dzięki udzielaniu pomocy de minimis.

Zobacz także:

Tagi:

Wykonanie: Strony internetowe TupTupTup.pl