10
czerwca
2024

EU-India Matchmaking Event in Bengaluru 2024

Komisja Europejska organizuje wydarzenie mające matchmaking UE – Indie w kontekście szczytu technologicznego w Bengaluru 2024, który odbędzie się w Bangaluru w Indiach w dniach 19–21 listopada 2024 r.

Wydarzenie zostanie zorganizowane wspólnie przez Komisję Europejską za pośrednictwem European Cluster Collaboration Platform (ECCP), we współpracy z partnerem Global Business Inroads w ramach Enterprise Europe Network (EEN) oraz Wydziałem Elektroniki, Technologii Informacyjnych, Biotechnologii i Nauki rządu stanu Karnataka & Technologia.

Wydarzenie zgromadzi organizacje klastrowe i MŚP z Unii Europejskiej, krajów spoza UE uczestniczących w Programie na rzecz jednolitego rynku/komponentu COSME oraz Indii. Zapewni uczestnikom doskonałą okazję do promowania współpracy klaster z klastrem (C2C), klaster z biznesem (C2B) i biznes z biznesem (B2B).


Niniejsze zaproszenie do skierowane jest do organizacji klastrów oraz małych i średnich przedsiębiorstw z krajów UE (oraz krajów spoza UE uczestniczących w programie na rzecz jednolitego rynku (SMP)/komponent COSME).

Pierwszy ostateczny termin to 16 lipca 2024 r. 

Szczegóły

Zobacz także:

Tagi:

Wykonanie: Strony internetowe TupTupTup.pl