25
maja
2023

Cluster Collaboration in the Sustainable Regional Development | 5-7 June 2023

Szanowni Państwo,

W imieniu Klastra Zrównoważona Infrastruktura oraz Klastra Technologii Kompozytowych mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w międzynarodowej konferencji, która odbędzie się w dniach 5-7 czerwca 2023 we Lwowie, w Ukrainie.

Wydarzenie skupiać się będzie na rozwijaniu wspólnych celów, projektów i przedsięwzięć w zakresie współpracy międzyregionalnej i dotyczącej współpracy gospodarczej między przedsiębiorcami, klastrami i naukowcami z Ukrainy oraz Polski – szczególnie z Małopolski. Wydarzenie skupi się na identyfikowaniu potencjalnych obszarów współpracy pomiędzy przedsiębiorcami, klastrami, instytucjami akademickimi, które mogą przyczynić się do odbudowy i rozwoju gospodarczego Ukrainy.

Podczas paneli dyskusyjnych oraz sesji prezentacyjnych omówione zostaną tematy związane ze wsparciem inwestycyjnym, technologicznym i naukowym dla Ukrainy. Będzie to okazja do wymiany poglądów i doświadczeń oraz dyskusji na temat wspólnych projektów i przedsięwzięć biznesowych, które mogą przyspieszyć odbudowę kraju i stworzyć perspektywy rozwoju dla klastrów, przedsiębiorców, społeczności regionalnych oraz instytucji naukowych.

Dodatkowo program wydarzenia obejmuje wiele interesujących elementów, takich jak spotkania B2B, B2S, spotkania biznesowe, prezentacje i panele dyskusyjne, a także wizytę w parku przemysłowym w miejscowości Horodok.

Współorganizatorami konferencji są Ukraińska Federacja Klastrów, Politechnika Lwowska, "Klub Burmistrzów" Ukrainy, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Polski Klaster Technologii Kompozytowych (PKTK.pl) i Klaster Zrównoważonej Infrastruktury, niemiecka agencja Gruener Hering.

Link do strony internetowej tego wydarzenia/Informacje o wydarzeniu: https://www.clusters.org.ua/en/cluster-collaboration/

Zobacz także:

Tagi:

Wykonanie: Strony internetowe TupTupTup.pl