25
listopada
2019

"Jak skutecznie tworzyć strategie B+R w polskim przemyśle" | KPK PB UE | 16 grudnia 2019 Warszawa

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji "Jak skutecznie tworzyć strategie B+R w polskim przemyśle", którą Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE organizuje 16 grudnia 2019 r. w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej (ul. Rektorska 4, Warszawa). To już trzecia edycja tego wydarzenia, poprzednie (2017 i 2018) cieszyły się dużym zainteresowaniem środowiska i gromadziły po ok. 250 uczestników.

 

Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się, jak rozwijać swoje innowacyjne projekty, aby móc skutecznie konkurować o środki na badania, rozwój i innowacje oraz jakie możliwości finansowania mają do dyspozycji polskie firmy jeszcze w tej perspektywie finansowej (2014-2020). Wydarzenie kierujemy do przedsiębiorców stawiających pierwsze kroki w świecie innowacji, chcących budować swoje przewagi konkurencyjne w oparciu o B+R, jak również tych, którzy są zainteresowani aplikowaniem w ostatnich w Horyzoncie 2020 konkursach Europejskiej Rady ds. Innowacji.

 

O objęcie konferencji patronatem poprosiliśmy Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. Partnerami wydarzenia będą: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Urząd Patentowy RP, Agencja Rozwoju Przemysłu, Państwowy Fundusz Rozwoju, Sieć Badawcza Łukasiewicz, Stowarzyszenie Top 500 Innovators, Impact CEE, Klastry Polskie, Konfederacja Lewiatan, Sieć Enterprise Europe Network, Sieć KPK, Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych, IPMA Polska.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale należy się zarejestrować (http://www.kpk.gov.pl/?event=iii-konferencja-jak-skutecznie-tworzyc-strategie-br-w-polskim-przemysle)

Zobacz także:

Tagi:

Wykonanie: Strony internetowe TupTupTup.pl