01
czerwca
2021

ZPKP partnerem 4th Annual conference CURPAS

Szanowni Państwo,

Jako organizatorzy IV Międzynarodowej Konferencji CURPAS 2021 poświęconej pojazdom bezzałogowym, niemieckie stowarzyszenie CURPAS oraz Związek Pracodawców Klastry Polskie zapraszamy do udziału w wydarzeniu 4th Annual conference CURPAS "Highly automated / Autonomous on three levels", które odbędzie się w dniach 10-11 czerwca 2021 w Wildau pod Berlinem.

Rejestracja możliwa poprzez LINK

W ciągu ostatnich 5 lat doroczna konferencja CURPAS na stałe wpisała się w grafik wszystkich zainteresowanych mobilnością bezzałogową - w tym przypadku zwłaszcza lotniczą. Po raz pierwszy ta konferencja, organizowana dotychczas przez CURPAS, będzie organizowana wspólnie z udziałem polskiego partnera, Związku Pracodwaców Klastry Polskie, stając się wydarzeniem w pełni niemiecko – polskim. Niniejszym chcielibyśmy kontynuować udaną współpracę, którą CURPAS i polskie klastry (poprzez Śląski Klaster Lotniczy – wiodącą polską organizację zrzeszającą przedsiębiorców dronowych) realizują w ramach Europejskiej Platformy Współpracy Dronów.

W dwudniowej konferencji weźmie udział wielu polityków, naukowców i przedsiębiorców, a także prelegentów z innych krajów europejskich, którzy przyłączą się do nas w celu omówienia międzynarodowych działań w dziedzinie systemów autonomicznych i pracy w klastrach. Ze strony niemieckiej spodziewany jest minister gospodarki, pracy i energii Brandenburgii prof. Dr Jörg Steinbach. Do prezentacji zaproszono także federalnego ministra transportu i infrastruktury cyfrowej Andreasa Scheuera, natomiast z Polski potwierdzony jest udział Pana Ministra Marcina Horały, Sekretarza Stanu w Ministerstwie Infrastruktury, Pełnomocnik Rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego dla RP.

Program wydarzenia: https://curpas.de/en/international-annual-conference/program.html
Lista prelegentów: https://curpas.de/en/international-annual-conference/speakers.html

Aktualne informacje również: https://www.facebook.com/ZwiazekPracodawcowKlastryPolskie/

Zobacz także:

Tagi:

Wykonanie: Strony internetowe TupTupTup.pl