17
grudnia
2020

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku życzy ZP Klastry Polskie

Szanowni Państwo,

Zbliżamy się do końca 2020 roku.

Chcielibyśmy podziękować Państwu za wysiłek i wsparcie, które okazaliście nam w ciągu ostatnich miesięcy. Bez waszej pomocy i pozytywnego nastawienia wiele z tegorocznych osiągnięć nie byłoby możliwe. Dziękujemy!

Stanęliśmy przed wieloma bezprecedensowymi i nieprzewidzianymi wyzwaniami, rozwiązując je w duchu naszej wspólnoty, intensyfikując naszą stałą wymianę doświadczeń, tym razem za pomocą narzędzi komunikacji na odległość. Organizowaliśmy spotkania Związku Klastrów Polskich online, za pośrednictwem platformy Go to meeting, co pozwoliło na zacieśnienie więzi między członkami Związku.

Dodatkowo, mimo sytuacji jaka spotkała nas w tym roku udało nam się osiągnąć wiele, wraz z Zachodniopomorskim Klastrem Chemicznym ZIELONA CHEMIA w listopadzie zorganizowaliśmy po raz pierwszy Kongres Klastrów Polskich online (to już 6 edycja), który odniósł sukces, gdyż śledziło go ponad 1700 osób. Byliśmy również współorganizatorem wraz ze Śląskim Klastrem Lotniczym, Drugich Śląskich Dni Lotnictwa i Dronów, również zorganizowanych w formule online.

Spróbujmy mieć jasną, pozytywną perspektywę na przyszły rok. Mimo, że nadal będziemy musieli stawić czoła wielu trudom, ale za każdym problemem kryją się nowe możliwości! Razem mamy szansę na zmianę przyszłości i razem możemy nadal pokazywać wartość współpracy i wspólnych interesów.

Rok 2020 wzmocnił nasze poczucie wspólnoty, a rok 2021 przyniesie szanse dla nas wszystkich, razem!

Życzymy Wam Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego dobrego i samych sukcesów w 2021 roku! 

Wszystkiego najlepszego!

Związek Pracodawców Klastry Polskie

Zobacz także:

Tagi:

Wykonanie: Strony internetowe TupTupTup.pl