Dodano: 07 września 2015

Nominacja ZP Klastry Polskie do Nagrody Złotego Lauru Super Biznesu

Szanowni Państwo ,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Związek Pracodawców Klastry Polskie został nominowany do nagrody Złotego Lauru Super Biznesu w kategorii „Wspieranie rozwoju przedsiębiorczości".

Gala wręczenia nagród nastąpi 24 września 2015 w Pałacu  Prymasowskim w Warszawie, przy ulicy Senatorskiej 13/15 o godzinie 19.00.


Zarząd ZP Klastry Polskie

***

24 września, w warszawskim Pałacu Prymasowskim zostaną przyznane Złote Laury "Super Biznesu" - nagrody dla osób, firm i instytucji, których działania mają szczególny wpływ na polską gospodarkę i sukces naszego kraju.

"Super Biznes" przyznaje Złote Laury już po raz drugi. Potrzeba ich wręczenia zrodziła się z obserwacji polskiego rynku, na którego firmamencie z roku na rok przybywa prawdziwych gwiazd w swoich dziedzinach. Kapituła nagrody stworzyła 12 kategorii, w tym jedną specjalną, i w każdej z nich uhonoruje statuetką jedną wyjątkową osobę bądź instytucję. W działaniach wspierają organizatorów ministerstwa: Skarbu Państwa, Gospodarki, Administracji i Cyfryzacji, Środowiska, Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Pracy i Polityki Społecznej, które objęły Złoty Laur "Super Biznesu" honorowym patronatem. Redakcję "Super Ekspresu" wspierają również liczne prestiżowe instytucje, takie jak: Związek Banków Polskich, Business Centre Club, KIG czy Pracodawcy RP. Partnerem strategicznym gali jest Bank Zachodni WBK.

Nominowani w kategorii Wspieranie Rozwoju Przedsiębiorczości:
Grupa Allegro.pl,
Związek Pracodawców Klastry Polskie,
Idea Leasing SA,
Grupa Kapitałowa CCC,
Profit System Sp. z o.o.Żródło:
http://www.polskieradio.pl/42/273/Artykul/1497568,Nominowani-do-nagrod-Zloty-Laur-Super-Biznesu-pelna-lista
http://www.se.pl/pieniadze/newsy/zloty-laur-super-biznesu-trafi-w-rece-najlepszych_671217.html


Związek Pracodawców Klastry Polskie

Adres:
ul. Księcia Bolesława 1/3
01-452 Warszawa

Telefon: 533 911 904

E-mail: poczta@klastrypolskie.pl

Nr konta bankowego:
BRE Bank 51114010100000541276001001

Wykonanie: Strony internetowe TupTupTup.pl