25
stycznia
2022

Młodzi naukowcy i innowatorzy w Polsce - czy innowacje mają granice? 28.10.2022, godz. 12:30

Greg Albrecht oraz Maciej Kawecki będą rozmawiać o polskich młodych naukowcach i innowatorach.

• Sprawdzą, co dzieje się w polskiej nauce i czy polskie rozwiązania są dostrzegane na świecie.

• Zaproponują, jak można wspierać innowacyjne pomysły od najwcześniejszych etapów edukacji i dlaczego ważna jest współpraca w tym zakresie.

• Będą mówili o ciekawych przedsięwzięciach i inicjatywach oraz o tym, jak można je promować.

Podczas spotkania będzie możliwość korzystania z platformy networkingowej, dzielenia się przemyśleniami i zadawania pytań ekspertom..

Zapraszamy do udziału w spotkaniu oraz aktywnego networkingu

REJESTRACJA

Organizator informuje, iż udział w spotkaniu jest bezpłatny. Na dzień przed terminem spotkania uczestnicy otrzymają link do platformy, na której odbędzie się wydarzenie. Platforma pozwala na zamieszczenie informacji o swojej działalności oraz na interakcję między uczestnikami przez cały czas trwania spotkania. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa i zadawania pytań!
Widzimy się 28.10.2022 r. o godzinie 12:30!
Liczba miejsc ograniczona.
 

Organizator:

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

 

Dr Maciej Kawecki
Powołany przez Komisję Europejską na funkcję Digital EU Ambassador. Prezes Instytutu Lema. Prorektor ds. innowacji Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie. W latach 2019-2021 dziekan Wydziału Przedsiębiorczości i Innowacji Wyższej Szkoły Bankowej Warszawie. Od 2017 do 2019 r. dyrektor departamentu zarządzania danymi w Ministerstwie Cyfryzacji odpowiadający za sektor innowacji i wdrażanie do polskiego porządku prawnego RODO. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Studiował również na Uniwersytecie w Sztokholmie oraz Uniwersytecie J.W. Goethego we Frankfurcie nad Menem. Ukończył z wyróżnieniem Europejską Akademię Dyplomacji. W 2017 r. laureat nagrody specjalnej za wkład w reformę ochrony danych osobowych w konkursie Prawników Liderów Jutra Dziennika Gazety Prawnej i Wydawnictwa Wolters Kluwer. W 2018 r. zajął 23. miejsce w rankingu 50 najbardziej wpływowych prawników w Polsce Dziennika Gazety Prawnej, w 2019 awansował w tym samym rankingu na 15. pozycję, zostając uznanym „twarzą RODO w Polsce”. Autor cyklu technologicznego w programie Dzień Dobry TVN, podcastu redakcji Onet oraz Komputer Świat „Technicznie Rzecz Biorąc”.

Greg Albrecht – doradca zarządów i anioł biznesu
Greg Albrecht jest założycielem Albrecht&Partners. Prowadzi executive coaching, founder mentoring i projekty optymalizacji biznesu w obszarze przywództwa i strategii wzrostu. Jest certyfikowanym coachem International Coaching Community oraz Gallup-Certified Strengths Coach. Realizuje globalne projekty mentoringowe dla startupów w ramach m.in. Google for Startups, Google PeopleLab i Youth Business Poland. Inwestuje w startupy jako anioł biznesu i partner w NxtGen Angels (m.in. w Sundose i edrone). Wydaje wiodący podcast biznesowy „Greg Albrecht Podcast – Wszystkie Twarze Biznesu” oraz Business Unlimited Newsletter subskrybowany przez tysiące liderów z Polski i zagranicy. Laureat konkursu „50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie 2019” Magazynu Brief.
Pracował dla ponad 300 firm, od jednoosobowych działalności po globalne korporacje, m.in. ING, Deutsche Bank, Bank Pekao SA, Santander Bank, BGK, Play, Orange, Groupon, Leroy Merlin, Philips, Janssen Pharmaceuticals, GSK, USP Zdrowie, Roche, Coloplast, Empik, Shell, Gyeon, Jeronimo Martins, CBRE, EIP SA, Philip Morris, Avon, Poczta Polska, PZU, Orlen, PGE, Grupa Żywiec, BMI Group, EY, Takeaway.com, Agrii Polska, Orbis, Somfy, Dell, Grupa Capital Park, S&P Global Ratings.

Zobacz także:

Tagi:

Wykonanie: Strony internetowe TupTupTup.pl