15
września
2021

Konferencja Klastra Gospodarki Odpadowej i Recyklingu | 21.09.2021 Targi PLASTPOL

Zapraszamy Państwa na stoisko Klastra Gospodarki Odpadowej i Recyklingu. Przy dobrej kawie będą mogli Państwo porozmawiać nie tylko klastrze, ale o możliwościach współpracy i rozwoju.

Na stoisku Klastra konsultacje z tematyki ,, Obowiązki przedsiębiorców z zakresu ochrony środowiska w świetle aktualnych przepisów prawnych"  poprowadzi Tomasz Łuczak Dyrektor działu doradztwa ochrony środowiska, Wastech Sp. z o.o.  Kiedy? 21.09.2021 , godz.10:00-12:00.

Certyfikaty Klastra za produkt powstały w ramach symbiozy gospodarczej w klastrze dla firm AVICON i PROTECHNIKA ŁUKÓW,  oraz VOUCHER klastra MINE.THE.GAP dla firmy Grysol zostaną wręczone podczas Gali Plastpol, 21.09.2021, godz. 20:00 (hotel Bieńkowski, Kielce)

 

KONFERENCJA KLASTRA

A pierwszego dnia Targów Plastpol 21 września br., już o 12:00 zapraszamy na konferencję klastra i organizowane warsztaty – pawilon E, sala E-3.

PROGRAM (poniżej)

LIVE  konferencja będzie nadawana również na żywo na stronie https://www.targikielce.pl/plastpol ,  link do konferencji otrzymają również zarejestrowane osoby.

REJESTRACJA formularz rejestracyjny

Rejestracja na bezpłatną dla uczestników Targów Plastpol konferencję “Zamykamy obiegi surowców – tworzywa sztuczne. Innowacje” w dniu 21.09.2021 r. pomoże nam organizatorom przygotowanie konferencji zgodnie z wymogami sanitarno-epidemicznymi i bezpieczeństwa. Osoby nie zarejestrowane nie będą uwzględniane w możliwej puli uczestników konferencji.

Rejestracja w konferencji nie upoważnia do bezpłatnego wejścia na Targi, wymagany jest zakup biletu https://ticket.targikielce.pl/aktualnosci/wiadomosci,3.html

Więcej informacji na https://klasterodpadowy.com/konferencja-o-tworzywach-sztucznych-i-ich-recyklingu-w-kielcach/

Zobacz także:

Tagi:

Wykonanie: Strony internetowe TupTupTup.pl