Dodano: 20 kwietnia 2018

INNOFORM, 24-26 kwietnia 2018 r., Bydgoszcz

INNOFORM,  24-26 kwietnia 2018 r., Bydgoszcz

Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM®

W dniach 24-26 kwietnia w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym odbędą się drugie Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM®.

Targi INNOFORM® to absolutny numer jeden na polskim rynku targowych spotkań przemysłu narzędziowo-przetwórczego. Targi mogą pochwalić się nie tylko wystawcami z całego świata, ale także bogatym programem merytorycznym i imponującym zakresem tematycznym. Organizatorzy – Bydgoski Klaster Przemysłowy – Krajowy Klaster Kluczowy oraz Targi w Krakowie - przygotowali dla uczestników m.in. dwie ekspercie konferencje: narzędziowo-przetwórczą oraz tegoroczną nowość czyli sympozjum pt.: „Techniki przyrostowe w przemyśle narzędziowo-przetwórczym”. Warto zatem efektywnie rozplanować swój czas, by uczestniczyć we wszystkich istotnych wydarzeniach podczas Targów INNOFORM®.

Kooperacja to słowo klucz, które najlepiej oddaje charakter Targów. Wzajemna współpraca między przedsiębiorstwami w produkcji czy świadczeniu usług, która przynieść ma korzyści dla obydwu stron. I w tym miejscu pojawia się Giełda Kooperacyjna, która tworzy przestrzeń do biznesowych rozmów i finalizacji transakcji. W zeszłym roku Giełda przyciągnęła aż 70 firm, które reprezentowały najróżniejsze gałęzie przemysłu. Formuła Giełdy jest banalnie prosta. Spotkanie dwóch przedsiębiorców, którzy przychodzą na rozmowę z konkretnymi produktami, usługami i oczekiwaniami względem partnera. Albo udaje się od razu dobić targu, albo za stołem siada kolejny kontrahent i poszukiwania trwają dalej. Organizatorem Giełdy jest Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego sp. z o.o.

Ostatniego dnia Targów odbędzie się także konferencja dla młodzieży szkół technicznych z całego Regionu, która ma na celu promocję kształcenia technicznego i możliwości rozwoju kariery w branży narzędziowo-przetwórczej. W czasie Targów podpisany będzie również List Intencyjny pomiędzy Klastrem oraz Uniwersytetem Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy w sprawie powołania studiów dualnych na kierunku Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych (jedyny kierunek w kraju dedykowany ściśle branży narzędziowo-przetwórczej).

Realna szansa na biznesową współpracę powoduje, że w tegorocznych targach postanowiło wziąć udział ponad 250 renomowanych producentów i dystrybutorów z całego świata. To ponad dwa razy więcej, niż w zeszłym roku! O 40% wzrosła także powierzchnia ekspozycyjna, co przekłada się na jeszcze więcej branżowych nowości.

Mimo, że jest to dopiero druga edycja Targów INNOFORM® to już teraz są one najważniejszym wydarzeniem w kalendarzu branży narzędziowej. Targi to możliwość zobaczenia na żywo tego, co oferują firmy, ale przede wszystkim to okazja do zdobycia cennych kontaktów biznesowych i nawiązania stałej współpracy.  

Nie przez przypadek Targi INNOFORM® organizowane są właśnie w Bydgoszczy – Dolinie Narzędziowej, gdzie ilość przedsiębiorców w branży rokrocznie stale się powiększa, a tym samym rośnie zatrudnienie w branży. W dniach 24-26 kwietnia w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym wszyscy Zwiedzający będą mogli sprawdzić, co oferują największe i najbardziej innowacyjne branżowe firmy z całego świata.

Szczegóły: http://www.innoform.pl/pl/

Związek Pracodawców Klastry Polskie

Adres:
ul. Księcia Bolesława 1/3
01-452 Warszawa

Telefon: 533 911 904

E-mail: poczta@klastrypolskie.pl

Nr konta bankowego:
BRE Bank 51114010100000541276001001

Wykonanie: Strony internetowe TupTupTup.pl