25
stycznia
2022

EU Industry Days 2022

EU Industry Days

8-11 luty 2022

EU Industry Days to coroczne sztandarowe wydarzenie w Europie skupiające się na pionierach przemysłu, bieżących dyskusjach na temat polityki przemysłowej oraz poprawie bazy wiedzy przemysłu europejskiego. Jest to główna platforma dyskusji na temat wyzwań stojących przed przemysłem oraz wspólnego opracowywania możliwości i rozwiązań politycznych w ramach szerokiego dialogu z wieloma zainteresowanymi stronami.

EU Industry Days 2022 odbędą się w Brukseli w dniach od 8 do 11 lutego 2022 r.

Edycja 2022 będzie bodźcem do dyskusji między ekosystemami przemysłowymi na temat ich ekologicznych i cyfrowych ścieżek rozwoju, aby wzmocnić odporność unijnych przedsiębiorstw i MŚP. Zgodnie z propozycją Komisji, aby rok 2022 uczynić Europejskim Rokiem Młodzieży, odbędą się dyskusje na temat tego, w jaki sposób młode pokolenie może kształtować przyszłość przemysłu UE.

Sesja dotycząca klastrów m.in. z udziałem Antonio Novo, European Clusters Alliance, Marka Przeora, DG GROW, Krzysztofa Krystowskiego, Prezesa ZP Klastry Polskie pn. "Industrial clusters contributions to the EU transition pathways" odbędzie się 11 lutego 2022 (14:45 -15:30).

Link do strony wydarzenia: https://eu-industry-days.ec.europa.eu/

Zobacz także:

Tagi:

Wykonanie: Strony internetowe TupTupTup.pl