12
grudnia
2018

Call to organise events as part of the 'EU Cluster Weeks 2018-2019`

Komisja Europejska zainauguruje pierwszą edycję "Tygodni Klastra UE 2018-2019" w okresie od listopada 2018 r. do kwietnia 2019 r. Inicjatywa ta promuje krajowe, regionalne i lokalne wydarzenia klastrowe pod marką "Tygodnie Klastrów UE" oraz w ramach European Cluster Collaboration Platform.

Tygodnie Klastrowe UE są stanowią m.in. doskonałą okazję do współpracy w celu zwiększenia świadomości na temat roli klastrów i osiąganych przez nie wyników, zebrania informacji zwrotnej na temat wspólnych wyzwań i tego, co należy zrobić, aby stawić im czoła w kolejnej generacji inicjatyw regionalnych, krajowych i unijnych dotyczących klastrów.

Kampania będzie wspierać krajowe, regionalne i lokalne wydarzenia klastrowe organizowane w całej UE pod patronatem Tygodnia Klastrów UE poprzez promocję wydarzeń za pośrednictwem mediów społecznościowych Komisji Europejskiej oraz European Cluster Collaboration Platform, a także poprzez udostępnianie materiałów promocyjnych i wytycznych dotyczących organizacji wydarzeń.

Kampania odbędzie się w okresie od 20 listopada 2018 r. do 30 kwietnia 2019 r., podczas którego można organizować wydarzenia pod parasolem Tygodni Klastrowych UE. Niniejsze zaproszenie do wyrażenia zainteresowania organizatorów konferencji będzie otwarte do końca marca 2019 roku. Powiadomienia o wydarzeniach będą stale sprawdzane i publikowane na European Cluster Collaboration Platform po jego zatwierdzeniu, w terminie maksymalnie dwóch tygodni.

Więcej informacji nt. kampanii oraz udziału: https://www.clustercollaboration.eu/open-calls/call-organise-events-part-eu-cluster-weeks-2018-2019

Zobacz także:

Tagi:

Wykonanie: Strony internetowe TupTupTup.pl