Dodano: 02 listopada 2015

Kongres Asia Trade know-how, 19-21 listopada 2015 r.

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w Kongresie Asia Trade know-how 2015. Wydarzenie objęte zostało patronatem honorowym Ministerstwa Gospodarki i odbędzie się w dniach 19-21 listopada w nowoczesnym Centrum Konferencyjnym Expo Arena Mazury.    

Jest  to pierwsze w Polsce  wydarzenie tak kompleksowo podejmujące temat współpracy biznesowej polskich i azjatyckich przedsiębiorstw.


Dlaczego warto przyjechać?

Ponieważ  współpraca to możliwość zrównoważonego rozwoju. Kongres, który organizujemy ma na celu otwarcie drogi na wschód, a konkretnie – na ogromny rynek azjatycki. Jak to zrobić? Od czego zacząć i na co uważać? Tego będzie można dowiedzieć się na kongresie Asia Trade Know-How.


Kim będą odwiedzający?

Będą to osoby planujące bądź już działające na rynkach azjatyckich, prezesi firm, dyrektorzy handlowi, osoby decyzyjne dużych przedsiębiorstw.


Kim będą wystawcy?

Ambasady, Izby Gospodarcze, logistyka, spedycja, banki, finanse, outsourcing, ubezpieczenia, pośrednictwo i inne.


Dlaczego jest to wyjątkowe wydarzenie?

Jeszcze nigdy w Polsce nie został zorganizowany kongres skupiający w jednym miejscu liczne ambasady oraz izby gospodarcze z krajów azjatyckich. Daje to możliwość bezpośredniego kontaktu osobom mającym w przyszłości chęć nawiązania współpracy na płaszczyźnie biznesowej z attaché gospodarczymi ambasad oraz bezpośrednio z przedstawicielami azjatyckiej przedsiębiorczości.

Wśród prelegentów znajdą się reprezentanci ambasad - Malezji, Wietnamu, Afganistanu, Tajlandii, Iranu oraz Indii - prezentujący specyfikę rynków swoich krajów, oraz eksperci, którzy wypowiedzą się na temat m.in. bezpiecznego importu czy idei nowego Jedwabnego Szlaku. Wydarzenie wzbogacą case study pokazujące efektywności współpracy podejmowanej z krajami azjatyckimi.

Zachęcamy by w trakcie Kongresu wykorzystać opcję zaprezentowania, wypromowania, a także reklamy swojej firmy dzięki możliwości wykupienia przestrzeni wystawowej towarzyszącej Kongresowi.

Więcej o wydarzeniu na stronie www.asia-trade.pl


Organizatorzy

Związek Pracodawców Klastry Polskie

Adres:
ul. Księcia Bolesława 1/3
01-452 Warszawa

Telefon: 533 911 904

E-mail: poczta@klastrypolskie.pl

Nr konta bankowego:
BRE Bank 51114010100000541276001001

Wykonanie: Strony internetowe TupTupTup.pl